Назив догађаја иде овде

07/01/2020 @ 07:00 - 23:30
Loading Догађаји
  • Овај догађај је прошао.

Лорем ипсум долор сит амет, вим цу тамяуам хендрерит, меи ад опортеат волутпат реферрентур. Сед тантас перципит аццусамус ет, ан вис апериам патриояуе волуптатум. Вел ут солеат платонем, но омнес аццусам нецесситатибус нам. Инани диспутандо неглегентур не яуо. Пурто волуптуа ид меи, хас еа ассум веритус ирацундиа.

Ин импедит перципитур меи, нумяуам нострум аппетере еу усу, вис ут сонет регионе. Ет дуо видит оффициис аппеллантур, дуо ат адхуц инцоррупте. Ид сит харум омиттам. Еа нусяуам сцрипсерит вел, еам но толлит аццусамус глориатур. Постеа цонсулату ид усу.Лорем ипсум долор сит амет, вим цу тамяуам хендрерит, меи ад опортеат волутпат реферрентур. Сед тантас перципит аццусамус ет, ан вис апериам патриояуе волуптатум. Вел ут солеат платонем, но омнес аццусам нецесситатибус нам. Инани диспутандо неглегентур не яуо. Пурто волуптуа ид меи, хас еа ассум веритус ирацундиа. Ин импедит перципитур меи, нумяуам нострум аппетере еу усу, вис ут сонет регионе. Ет дуо видит оффициис аппеллантур, дуо ат адхуц инцоррупте. Ид сит харум омиттам. Еа нусяуам сцрипсерит вел, еам но толлит аццусамус глориатур. Постеа цонсулату ид усу.

Детаљи

Датум:
07/01/2020
Време:
07:00 - 23:30
Догађај Category:
Web sajt
zavodzasport.rs

Место

Завод за спорт
Улица и број
Београд, Србија 11000 Srbija
+ Google Map
Telefon:
+381 64 4185508
Web sajt
zavodzasport.rs

Организатор

Завод за спорт и медицину спорта
Telefon:
+381 64 4185508
E-pošta:
info@zavodzasport.rs
Web sajt
zavodzasport.rs