3 oktobra, 2022

Day

Osvajačica bronzane medalje sa seniorskog šampionata Evrope u skoku uvis, Angelina Topić proglašena je za najbolju mladu sportistkinju Evrope za 2022. godinu u izboru Evropskih olimpijskih komiteta.Sedamnaestogodišnja Angelina je na poslednjem Svetskom prvenstvu za juniore u Kaliju osvojila bronzanu medalju sa skokom od 1,93 metara, na Evropskom prvenstvu za mlade u Jerusalimu osvojila je najsjajnije...
Opširnije
Evropski šampion u Powerlifting takmičenju je naš reprezentativac Petar Milenković. Evropsko prvenstvo se održalo u Tbilisiju, Gruzija. Petar Milenković je višestruki međunarodni i šampion Srbije i rekorder na takmičenjima pod okriljem Powerlifting saveza Srbije.
Opširnije
Đokoviću je trofej u Izraelu bio treći koji je osvojio ove sezone posle Vimbldona i mastersa u Rimu, pa je tako postao jedini igrač koji je ove sezone uzeo titule na tri različite podloge. Grend slem u Londonu igrao se na travi, Rim na šljaci, a turnir u Tel Avivu na betonu. Posle 89. titule...