30 novembra, 2021

Day

Radno vreme: radnim danima od 14 – 20 časova, vikendom od 12 – 18 časova.Kontakt telefon: Recepcija hotela Trim 011/3540 670 i 066/6410 787OPŠIRNIJE
Opširnije
Evropsko prvenstvo u badmintonu za juniore će biti održano u glavnom gradu Srbije u periodu od 18. do 27. avgusta 2022. godine. Sastojaće se iz timskog, na kojem će se takmičiti evropske reprezentacije u ekipnoj konkurenciji i pojedinačnog takmičenja na kojem će se u svih pet pojedinačnih konkurencija (muški i ženski singl, muški, ženski i...
Opširnije
Ivana Jandrić se na najlepši način oprostila od velikih takmičenja u sambou. Ubedljivim trijumfom nad Turkmenistankom Muhamedovom (11:2) naša reprezentativka je osvojila bronzanu medalju u kategoriji do 80 kilograma na Svetskom prvenstvu u Uzbekistanu.Savate reprezentacija Srbije, na Evropskom prvenstvu u Belgiji, osvojila je tri medalje, jednu srebrnu i dve bronzane.Muška karate reprezentacija Srbije osvojila je...