21 septembra, 2021

Day

Srpski vaterpolisti, selekcija do 17 godina, osvojili su titulu šampiona Evrope, nakon što su u finalu turnira na Malti savladali Grčku 10:6.Najefikasniji u finalu bio je Bogdan Brešćanski sa tri gola, dok je za najboljeg igrača turnira proglašen Viktor Urošević.Dominacija srpskog vaterpola je nastavljena, nakon što su seniori osvojili zlato na Olimpijskim igrama, a mladi...
Opširnije
Sa odličnim rezultatima nastavila je Nišlijka Staša Gejo koja je u disciplini bolder na Svetskom prvenstvu koje se održava u Moskvi, osvojila treće mesto i bronzanu medalju. Nakon bronzane, Staša osvaja i srebrnu medalju u sportskom penjanju.Staša se opet našla na pobedničkom postolju. Ove sezone već je bila treća na Svetskom kupu koji se održao...