Linija
Republicki zavod za sport
18.10.2018.

Ivana Perović osvojila bronzu na Olimpijskim igrama za mlade

Poslednjeg dana takmičenja Olimpijskih igara mladih u Buenosa Ajresu, karatistkinja Ivana Perović osvojila je bronzanu medalju i ukupno peto odličje za tim Srbije na ovom takmičenju.

Ivana na pripremama u Domu sportova Zavoda za sport i medicinu sporta RS pred odlazak na Olimpijske igre mladih

Više icoMore

15.10.2018.

Novak Đoković pokorio Šangaj bez izgubljenog seta

Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je 32. masters titulu u karijeri, pošto je u finalu u Šangaju savladao Hrvata Bornu Ćorića 6:3, 6:4

11.10.2018.

Srebrna medalja za Srbiju na Olimpijskim igrama mladih u Buenos AjresuF

Tekvondistkinja Nadica Božanić osvojila je, u kategoriji do 63kg, srebrnu medalju na Olimpijskim igrama mladih koje se održavaju u Buenos Ajresu u Argentini. Bolja od Nadice u finalu je rezultatom 23:17 bila Iranka Valinejad Jalda koja je na kraju došla do zlatne medalje. Dve bronze otišle su u ruke Italijanke Senamo Asunte i Meksikanke Soltero Grasija Lesli Šare.

Tekvondistkinje na pripremama u Zavodu za sport i medicinu sporta RS za Olimpijske igre mladih

Nadičina srebrna medalja je četvrto po redu odličje za Tim Srbije u Buenos Ajresu.

9.10.2018.

Marija Malić donela Srbiji novu medalju na Olimpijskim igrama mladih

Srbija je osvojila i treće odličje na Olimpijskim igrama mladih u Buenos Ajresu pošto je Marija Malić došla do bronzane medalje u disciplini vazdušna puška.

Marija na pripremama u Zavodu za sport i medicinu sporta RS

8.10.2018.

Srebrna medalja za Anu Crevar

Anja Crevear osvojila je srebrnu medalju u disciplini 200m mešovito na Olimpijskim igrama mladih u Buenos Ajresu.

Anja na treninzima u natkrivenom olimpijskom bazenu Zavoda za sport i medicinu sporta RS

Prvog dana takmičenja Anja Crevar je distancu od 200m mešovito isplivala za 2:13.98. Zlatnu medalju osvojila je Izraelka Gorbenka Anastasia sa vremenom 2:12.88, a do bronze je za 2:14.15 doplivala Francuskinja Duhamel Siriel.

8.10.2018.

Osvojena je prva medalja za tim Srbije na Olimpijskim igrama mladih

Prvog dana takmičenja u Buenos Ajresu strelac Aleksa Mitrović osvojio je bronzanu medalju. U finale se plasirao pošto je u kvalifikacijama zauzeo 6. poziciju.

Aleksa na pripremama u Domu sportova I Nacionalnog trening centra Zavoda za sport i medicinu sporta RS

Zlatnu medalju osvojio je Rus Šamakov Grigori, a srebrnu Indijac Mane Šahu Tušar.

3.10.2018.

Reprezentativci Srbije otputovali na Olimpijske igre mladih

Reprezentativci Srbije otputovali su danas za Buenos Ajres, gde će od 2. do 18. oktobra učestvovati na Olimpijskim igrama mladih.

Olimpijci na pripremama u Zavodu za sport i medicinu sporta RS

Srbiju će na takmičenju predstavljati 16 sportista u osam individualnih sportova: atletika, gimnastika, karate, plivanje, stoni tenis, streljaštvo, tenis i tekvondo.

Opširnije

27.09.2018.

Rezultati konkursa za prijem u radni odnos na neodređeno vreme

Zavod za sport i medicinu sporta RS je raspisao konkurs  za nova radna mesta u skladu sa članom 19. Statuta, a uz saglasnost Ministarstva omladine i sporta RS. Po završenom konkursu,  pun radni odnos zasnovali su stručni saradnik za fizičko vaspitanje i rekreaciju, dva fizioterapeuta,  laborant i dve medicinske sestre-tehničara.

Rezultati konkursa

25.09.2018.

Aleksandar Karakašević u miks dublu osvojio bronzu na Evropskom šampionatu

Aleksandar Karakašević i Litvanka Ruta Paskauskiene osvojili su bronzanu medalju na Evropskom šampionatu.

19.09.2018.

LŠ: Zvezda stigla do boda u Ligi šampiona

FK Crvena zvezda na utakmici protiv Napolija, osvojila je prvi, istorijski bod, pošto je rezultat nadmetanja bio 0:0.

Zvezdini fudbaleri na kontrolama utreniranosti u Zavodu za sport i medicinu sporta RS

Fudbaleri Crvene zvezde posle 26 godina su zakoračili na veliku scenu, pošto su započeli učešće u Ligi šampiona. Odigrali su hrabro i na kraju su osvojili veliki bod.

Naredni meč će naš šampion odigrati na stadionu "Park prinčeva", 3. oktobra protiv Pari Sen Žermena u 2. kolu elitnog nadmetanja. Sa zvezdinim fudbalerima je još u C grupi i Liverpul, sa kojim će igrati 24. oktobra.

RASPORED GRUPE C

Prvo kolo (utorak, 18. septembar): Liverpul - PSŽ 3:2, Crvena zvezda - Napoli 0:0.
Drugo kolo (sreda, 3. oktobar): PSŽ - Crvena zvezda 18.55, Napoli - Liverpul 21.00.
Treće kolo (sreda, 24. oktobar): Liverpul - Crvena zvezda 21.00, PSŽ - Napoli 21.00.

Četvrto kolo (utorak, 6. novembar): Crvena zvezda - Liverpul 18.55, Napoli - PSŽ 21.00.
Peto kolo (sreda, 28. novembar): Napoli - Crvena zvezda 21.00, PSŽ - Liverpul 21.00.
Šesto kolo (utorak, 11. decembar): Crvena zvezda - PSŽ 21.00, Liverpul - Napoli 21.00.

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 Sledeća >

Sva prava zadržana © 2011 Zavod za sport i medicinu sporta Republike Srbije.Dizajn i razvoj Neotek d.o.o.