Линија
Republicki zavod za sport
18.10.2018.

Ивана Перовић освојила бронзу на Олимпијским играма за младе

Последњег дана такмичења Олимпијских игара младих у Буеноса Ајресу, каратисткиња Ивана Перовић освојила је бронзану медаљу и укупно пето одличје за тим Србије на овом такмичењу.

Ивана на припремама у Дому спортова Завода за спорт и медицину спорта РС пред одлазак на Олимпијске игре младих

Више icoMore

15.10.2018.

Новак Ђоковић покорио Шангај без изгубљеног сета

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић освојио је 32. мастерс титулу у каријери, пошто је у финалу у Шангају савладао Хрвата Борну Ћорића 6:3, 6:4

11.10.2018.

Сребрна медаља за Србију на Олимпијским играма младих у Буенос АјресуФ

Теквондисткиња Надица Божанић освојила је, у категорији до 63кг, сребрну медаљу на Олимпијским играма младих које се одржавају у Буенос Ајресу у Аргентини. Боља од Надице у финалу је резултатом 23:17 била Иранка Валинејад Јалда која је на крају дошла до златне медаље. Две бронзе отишле су у руке Италијанке Сенамо Асунте и Мексиканке Солтеро Грасија Лесли Шаре.

Теквондисткиње на припремама у Заводу за спорт и медицину спорта РС за Олимпијске игре младих

Надичина сребрна медаља је четврто по реду одличје за Тим Србије у Буенос Ајресу.

9.10.2018.

Марија Малић донела Србији нову медаљу на Олимпијским играма младих

Србија је освојила и треће одличје на Олимпијским играма младих у Буенос Ајресу пошто је Марија Малић дошла до бронзане медаље у дисциплини ваздушна пушка.

Марија на припремама у Заводу за спорт и медицину спорта РС

8.10.2018.

Сребрна медаља за Ању Цревар

Ања Цревеар освојила је сребрну медаљу у дисциплини 200m мешовито на Олимпијским играма младих у Буенос Ајресу.

Aња на тренинзима у наткривеном олимпијском базену Завода за спорт и медицину спорта РС

Првог дана такмичења Ања Цревар је дистанцу од 200m мешовито испливала за 2:13.98. Златну медаљу освојила је Израелка Горбенка Анастасиа са временом 2:12.88, а до бронзе је за 2:14.15 допливала Францускиња Духамел Сириел.

8.10.2018.

Освојена је прва медаља за тим Србије на Олимпијским играма младих

Првог дана такмичења у Буенос Ајресу стрелац Алекса Митровић освојио је бронзану медаљу. У финале се пласирао пошто је у квалификацијама заузео 6. позицију.

Алекса на припремама у Дому спортова I Националног тренинг центра Завода за спорт и медицину спорта РС

Златну медаљу освојио је Рус Шамаков Григори, а сребрну Индијац Мане Шаху Тушар.

3.10.2018.

Репрезентативци Србије отпутовали на Олимпијске игре младих

Репрезентативци Србије отпутовали су данас за Буенос Ајрес, где ће од 2. до 18. октобра учествовати на Олимпијским играма младих.

Olimpijci na pripremama u Zavodu za sport i medicinu sporta RS

Србију ће на такмичењу представљати 16 спортиста у осам индивидуалних спортова: атлетика, гимнастика, карате, пливање, стони тенис, стрељаштво, тенис и теквондо.

Опширније

27.09.2018.

Резултати конкурса за пријем у радни однос на неодређено време

Завод за спорт и медицину спорта РС је расписао конкурс  за нова радна места у складу са чланом 19. Статута, а уз сагласност Министарства омладине и спорта РС. По завршеном конкурсу,  пун радни однос засновали су стручни сарадник за физичко васпитање и рекреацију, два физиотерапеута,  лаборант и две медицинске сестре-техничара.

Резултати конкурса

25.09.2018.

Александар Каракашевић у микс дублу освојио бронзу на Европском шампионату

Александар Каракашевић и Литванка Рута Паскаускиене освојили су бронзану медаљу на Европском шампионату.

19.09.2018.

ЛШ: Звезда стигла до бода у Лиги шампиона

ФК Црвена звезда на утакмици против Наполија, освојила је први, историјски бод, пошто је резултат надметања био 0:0.

Звездини фудбалери на контролама утренираности у Заводу за спорт и медицину спорта РС

Фудбалери Црвене звезде после 26 година су закорачили на велику сцену, пошто су започели учешће у Лиги шампиона. Одиграли су храбро и на крају су освојили велики бод.

Наредни меч ће наш шампион одиграти на стадиону "Парк принчева", 3. октобра против Пари Сен Жермена у 2. колу елитног надметања. Са звездиним фудбалерима је још у Ц групи и Ливерпул, са којим ће играти 24. октобра.

РАСПОРЕД ГРУПЕ Ц

Прво коло (уторак, 18. септембар): Ливерпул - ПСЖ 3:2, Црвена звезда - Наполи 0:0.
Друго коло (среда, 3. октобар): ПСЖ - Црвена звезда 18.55, Наполи - Ливерпул 21.00.
Треће коло (среда, 24. октобар): Ливерпул - Црвена звезда 21.00, ПСЖ - Наполи 21.00.

Четврто коло (уторак, 6. новембар): Црвена звезда - Ливерпул 18.55, Наполи - ПСЖ 21.00.
Пето коло (среда, 28. новембар): Наполи - Црвена звезда 21.00, ПСЖ - Ливерпул 21.00.
Шесто коло (уторак, 11. децембар): Црвена звезда - ПСЖ 21.00, Ливерпул - Наполи 21.00.

Странице: 1 2 3 4 5 6 7 Следећа >

Сва права задржана © 2011 Завод за спорт и медицину спорта Републике Србије. Дизајн и развој Неотек д.о.о.