Линија
Republicki zavod za sport
5.11.2018.

Елзан Бибић јуниорски првак Балкана

Млади репрезентативац Србије у атлетици Елзан Бибић освојио је златну медаљу на Балканском крос првенству у Румунији.

Елзан Бибић победио је у трци јуниора на шест километара на Балканском крос првенству у румунском Ботошанију.Деветнаестогодишњи Новопазарац истрчао је ту деоницу за 16:40,15 минута и освојио златну медаљу.

Више icoMore

5.11.2018.

Новак поново први тенисер света

Српски тенисер је постао први играч још од 2000. године који је успео да у истој сезони буде ван Топ 20 и да потом стигне до места број 1.

31.10.2018.

Теодори Ињац бронза

Млада репрезентативка Теодора Ињац освојила је бронзану медаљу на Светском првенству кадеткиња до 18 година, у грчком Порто Карасу, а Јована Срдановић четврто место у категорији до 16 година.

То су највећи успеси наших кадеткиња у шаху на светској сцени последњих деценија.

29.10.2018.

Михаил Каџаја на СП у Будимпешти

Михаил Каџаја освојио је бронзану медаљу у категорији до 97 килограма грчко-римским стилом на Светском првенству у Будимпешти.

29.10.2018.

Виктору Немешу бронзана медаља

Српски рвач Виктор Немеш освојио је бронзану медаљу на Светском првенству у Будимпешти у категорији до 77 килограма.

Немеш на тестирањима у Заводу за спорт имедицину спорта РС

Немеш је у борби за бронзу савладао Швеђанина Алекса Бјурберга Кесидиса 6:2 и после прошлогодишњег злата у Паризу сада стигао до новог одличја.

29.10.2018.

Давор Штефанек освојио сребро на Светском првенству у рвању

Давор Штефанек није успео да поново постане првак света у рвању грчко-римским стилом, јер је у финалу шампионата у Будимпешти у категорији до 67 килограма изгубио од Руса Артема Суркова 0:7.

Штефанек у Заводу за спорт и медицину спорта РС

23.10.2018.

КИК БОКСЕР ТРЕЋИ У ЕВРОПИ Новак Радуловић освојио бронзу у Словачкој

Кик боксер Новак Радуловић (члан КБК Ниш) освојио је бронзану медаљу у категорији такмичара до 71 килограма на сениорском првенству Европе у Словачкој.

Кик боксери на припремама у Омладинско – спортском кампу Караташ Завода за спорт и медицину спорта РС

22.10.2018.

Одбојкашице Србије шампионке света

Златне одбојкашице Србије  освојиле су златну медаљу на Светском првенству у Јапану.

Одбојкашице на тренинзима и припремама у Дому спортова Завода за спорт и медицину спорта РС

Женска одбојкашка репрезентација Србије први пут у историји освојила је титулу првака света. Србија је коначну победу остварила, по сетовима 21:25, 25:14, 23:25, 25:19, 15:12.

18.10.2018.

Ивана Перовић освојила бронзу на Олимпијским играма за младе

Последњег дана такмичења Олимпијских игара младих у Буеноса Ајресу, каратисткиња Ивана Перовић освојила је бронзану медаљу и укупно пето одличје за тим Србије на овом такмичењу.

Ивана на припремама у Дому спортова Завода за спорт и медицину спорта РС пред одлазак на Олимпијске игре младих

15.10.2018.

Новак Ђоковић покорио Шангај без изгубљеног сета

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић освојио је 32. мастерс титулу у каријери, пошто је у финалу у Шангају савладао Хрвата Борну Ћорића 6:3, 6:4

Странице: 1 2 3 4 5 6 7 Следећа >

Сва права задржана © 2011 Завод за спорт и медицину спорта Републике Србије. Дизајн и развој Неотек д.о.о.