Линија
Republicki zavod za sport
11.06.2018.

Три медаље за српске кајакаше

Српски кајакаши Марко Томићевић и Миленко Зорић постали су шампиони Европе у двоседу на 1.000 метара у дисциплини К2-100 на првенству у Београду. Српски двојац завршио је трку у времену од 3:04.940 минута и поставио светски рецорд.

Марко Драгосављевић освојио је бронзану медаљу у дисциплини К1-200 на Савском језеру, да би нешто касније до одличја дошли Небојша Грујић и Марко Новаковић који су освојили сребро у дисциплини К-2 200.

Милица Старовић је била четврта у једноседу на 500 метара, Николина Мијушковић у једноклеку на 200 пета, Симо Болтић и Страхиња Стефановић су у двоседу на 500 били седми, а Биљана Релић девета на 200.

Сва права задржана © 2011 Завод за спорт и медицину спорта Републике Србије. Дизајн и развој Неотек д.о.о.